• 1
  • 3
  • 6
  • 7
توری ها

توری ها مناسب بسته بندی بسیاری از محصولات غذایی و غیر غذایی می باشد علی الخصوص محصولاتی که نیازمند قرار گیری در معرض هوا هستند مانند میوه- فراورده های گوشتی صیفی جات و ... که استفاده از این نوع خاص بسته بندی موجب می گردد که مدت زمان ماندگاری محصولات افزایش یابد، همچنین محصولاتی که در مجاورت هوا آسیبی نمی بینند نیز همانند خشکبار غلاف دار ، شکلات ، اسباب بازی و ..می توانند در اینگونه بسته بندی های قرار می گیرند.

جنس توری ها از نخهای پلی اتیلن میباشد که در رنگهای متنوع توسط دستگاه بافنده به صورت رول تولید می گردندو استحکام، لطافت و وزن کم آن از دیگر مزایای این محصول تولیدی می باشد .

امروزه در صنعت بسته بندی قابلیتهایی چون سرعت بالای بسته بندی، سهولت در استفاده ، زیبایی بسته بندی، استحکام بسته، مقرون به صرفه بودن، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و تمایز بسته بندی از عوامل مهم انتخاب نوع بسته بندی می باشند که با در نظر گرفتن این موارد و کیفیت توری های بافته شده استفاده از این نوع بسته بندی رو به افزایش فرار گرفته است و در دسترس صنعتگران و صاحبان کسب و کار این حوزه قرار گرفته است .

طبقه بندی این محصول بر اساس سایز و رنگ است که توری ها با سایز های مختلف از عرض 10 تا 50 سانتی متر و در رنگ های سفید ، زرد ، نارنجی ، قرمزبه صورت استاندارد عرضه میگردند و سایر رنگهای درخواستی به صورت سفارشی قابل ارائه می باشند.گونی ها
گونی ها: گونیها از الیاف پلاستیکی PP , PE و در عرض هاي 20 سانتيمتر الي 75 سانتيمتر در طول ها و رنگ هاي مختلف جهت بسته بندی و حمل و تقل میوه و
سبزیجات بافته و عرضه می گردند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سهامی خرمدشت ریس می باشد
Powered by PARS DATA